BİLGİ İSTEK FORMU

Istanbul

Barbaros Bulvarı
No: 47, Kat: 4 Beşiktaş
İstanbul, Türkiye
Tel: +90 212 422 77 60
Fax: +90 212 422 45 62
E-posta: [email protected]

Bakü

FONO Kursları
Aga Dadaş Gurbanov Küçesi
Dalan-1 No: 5 Bakü
Tel: +99 412 511 7064
Fax: +99 412 596 4157

Stuttgart

Akademi - FONO
Filderbahnstr. 40-A
70567 Stuttgart
Tel: +49 0711 620 22 85
Web: www.akademifono.com

Londra

FONO Turkishbooks Co
24 Stoke Newington High St.
London N167PL
Tel: +44 20 7275 9545
Fax: +44 20 7923 1304

İletişim Menüsü

"ÖĞRENCİLERİMİZ NE DİYOR?"

Bugün dünyanın dört bir yanında FONO Açıköğretim Kursları ile yabancı dil öğrenmiş,
her yaş ve meslek grubundan yüz binlerce FONO’lu bulunuyor.
FONO kurs ve yayınlarını kullanmış öğrencilerimizin yazdığı
teşekkür ve tebrik mektuplarından bazılarını sizlere sunmak istiyoruz.

PRATİK İNGİLİZCE VE ALMANCAMI FONO SAYESİNDE İLERLETTİM

Görevim gereği sık sık yurt dışına gitmem gerektiğinden birkaç dil bilmem gerekiyordu. FONO Yabancı Dil Kursları’ndan çok şey öğrendim. Dış ülkelerde kullandığım pratik İngilizce ve Almancamı FONO sayesinde ilerlettim. Artık seyahatlerime daha bir güvenli çıkıyorum.

Tansu Polatkan, Spiker-ANKARA
HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

Kurumunuzdan Almanca dersleri alarak Eğitim Enstitüsü sınavını kazandım. Üç yıllık öğrencilik devresinden sonra Almanca öğretmeni olarak Borlu’ya atandım. Kurumunuzun faydaları konusunda kendimi örnek göstererek dil öğrenmek isteyen herkese sizi tavsiye ediyorum.

Sezai Atak, Öğretmen-BORLU
HER ŞEY İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Halen İktisat Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Temel İngilizce kursunuzu bitirdim. Şimdi İleri İngilizce’ye devam ediyorum. Kursunuza olan hayranlığımı ifade edebilmek gerçekten çok zor. Gönderdiğiniz dersler, kitaplar, sözlükler ve diğer ilavelerle lisan öğrenimi çok zevkli bir hale geliyor. Sınavlar hemen kontrol edilerek iade ediliyor, öğrencilerin her türlü sorusu cevaplandırılıyor. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Altan Erkol - İSTANBUL
DERSLERİNİZDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM

Tüm sorularıma ve problemlerime cevap verdiniz ve yardımcı oldunuz. Her şey için sizlere çok çok teşekkür ederim. Derslerinizden çok şey öğrendim. FONO lisan öğrenmek için çok harika bir kurum.

Hasan Türk
İNGİLİZCE NE KADAR KOLAY VE ZEVKLİYMİŞ

Sınıfımız kalabalık olduğundan İngilizce öğrenemiyordum. Bu dersi yapamayacağımı düşünmüştüm. Şimdi kursunuza devam ediyorum. Sınıfımızın en başarılı öğrencisiyim. Meğer İngilizce ne kadar kolay ve zevkliymiş. Teşekkürler.

İclal Sönmez – BURSA
İNGİLİZCEMİ EPEY İLERLETTİM

Gönderdiğiniz dersler sayesinde İngilizcemi epey ilerlettim. Şu an Erzurum Atatürk Üniversitesi Temel Bilimler ve Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda okuyorum. Anlayamadığım birçok konuyu derslerinizden tam olarak öğrendim. Fakülte arkadaşlarımdan birçoğu sizden ders almaya başladılar.

Kadir Başkaya - TRABZON
ÖĞRENCİLERİMİN DE YARARLANMALARINI İSTİYORUM

Yıllar önce ortaokul öğrencisiyken Fransızcamı ilerletmek için yararlandığım ders ve yayınlarınızdan bugün bir Fransızca öğretmeni olarak öğrencilerimin de yararlanmalarını istiyorum.

Melek Bircanlı, Öğretmen – AYAŞ
İNGİLİZCE VE ALMANCAYI FONO’DAN ÖĞRENDİM

Ben İngilizce ile beraber Almancayı da FONO’dan öğrenerek iki yabancı dil sahibi oldum. Bir İngiliz olan eşim de FONO’nun Türkçe setinden büyük bir heyecanla harıl harıl Türkçe öğreniyor.

Faysal Yıldırmaz, Glasgow – İNGİLTERE
TÜRKİYE’DEKİ EN İYİ YABANCI DİL SETİ FONO’YA AİT

Türkiyede’ki en iyi yabancı dil seti FONO’ya ait. İleri İngilizce ve Akademik İngilizce setini almış ve bitirmiş bir kişi olarak herkese tavsiye ederim. Ayrıca, İzmir’de sınavlara girmiş ve sertifikalarımı almıştım.

Vural Öztülü - MUĞLA